PINE FOREST PHOTOGRAPHERS

Fotografowanie emocji to dla nas przywilej. To, co dzieje się wokół panny młodej, kiedy zaczyna się ubierać; to, jak czuje się pan młody tuż przed złożeniem przysięgi, to tylko fragmenty przepełnione emocjami, jak większość dnia. To wszystko powoduje, że chcemy obserwować, bo obserwując czujemy. Zdarza nam się płakać, bo doświadczamy przy Was piękna. To główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na taką drogę. Mamy ogromne szczęście, bo fotografując czerpiemy z życia pełnymi garściami, jednocześnie dzieląc się tym, co kochamy. Przed Wami kilka historii, które szczególnie zapadły nam w pamięci.

ZAPRASZAMY NA BLOG
1

Z całego serca polecamy współpracę z Pine Forest. To cudowni ludzie, niezwykli profesjonaliści i prawdziwi artyści. Praktycznie niewidzialni, a jednak towarzyszyli nam w każdej najważniejszej chwili. Zdjęcia są zachwycające ❤️ aż chciałoby się wziąć ślub jeszcze raz ?.
Julia i Kuba.

2

Oglądaliśmy zdjęcia już kilka razy, za każdym razem z radością i wzruszeniem i z pewnością będziemy do nich jeszcze nie jeden raz wracać.
Zdjęcia są fantastyczne. Uchwyciliście wszystkie najlepsze emocje, które tego dnia nam towarzyszyły. Było nam niezmiernie miło że w dniu naszego ślubu towarzyszyli nam tak cudowni ludzie jak Wy.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

Dominika & Kuba

3

Karolina i Maciej to zgrany duet przesympatycznych ludzi pełnych pozytywnej energii. Zawsze czujni wyłapują "ten" moment, jednocześnie bardzo dyskretni. Oboje dobrze rozumieją sens fotografii, dlatego żadne z ich zdjęć nie jest przypadkowe - każde opowiada jakąś historię, zapisuje wyjątkową chwilę.
Piękne nietuzinkowe kadry, dyskrecja i ciągły uśmiech na twarzy to najlepsza wizytówka tej utalentowanej pary :)

Agata & Damian

4

Kiedy szukaliśmy fotografa chcieliśmy, aby zdjęcia były przede wszystkim naturalne. Oglądając reportaże Karoliny i Maćka od razu pomyśleliśmy, że to jest to!
Zdecydowaliśmy się więc na spotkanie i po pierwszej rozmowie, wiedzieliśmy, że będzie super. Karolina i Maciek są bardzo kontaktowi, profesjonalni, ale przede wszystkim pomocni. Ich cenne wskazówki, ciepłe słowa oraz dbałość o każdy szczegół bardzo ułatwiły nam przygotowania i planowanie samego dnia ślubu. Co więcej, ich obecność w tym dniu była dla nas bardzo naturalna. Czuliśmy, że razem z nami cieszą się tym dniem, to było piękne! Oglądając zdjęcia zobaczyliśmy przepiękne momenty - pełne ciepła i miłości. Każde ujęcie było przemyślane i przepełnione emocjami, dzięki temu reportaż pozwala nam przeżyć ten dzień jeszcze raz. Spodziewaliśmy się, że zdjęcia trafią w nasze gusta, ale to co zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania. Karolina i Maciek są po prostu genialni w tym co robią, dlatego polecamy ich każdemu z całego serca :)

Karolina i Krystian

5

Współpraca z Wami była dla nas obojga przyjemnością na każdym etapie. Od momentu omawiania, jak będzie to wyglądać, aż do końca. Cenimy sobie listę pytań "pomocniczych", którą wysłaliście nam przed ślubem - czuliśmy, że chcecie się przygotować, wiedzieć, kto jest dla nas najważniejszy w ten dzień. Przez cały czas kontaktu z Wami przed weselem mieliśmy takie bardzo przyjemne uczucie, że są poza nami osoby, które są zaangażowane w organizację tego wszystkiego, trzymają rękę na pulsie, trochę nam to dodawało otuchy i odciążało :D
W dzień ślubu mam wrażenie, że byliście najbardziej spokojnymi, opanowanymi osobami, szczególnie w moim domu było to odczuwalne, gdy wszyscy się denerwowali, a Karolina była oazą spokoju :D Te chwile, w których nas porywaliście na osobności zaowocowały naprawdę piękną pamiątką. W ogóle wszystkie zdjęcia są piękne, jesteśmy zachwyceni :) Podsumowując, chyba najbardziej sobie cenimy Wasze zaangażowanie, opanowanie i to, że zorganizowaliście te nasze wspólne momenty na osobności, nawet jeśli nie było łatwo się wyrwać. Będziemy do nich wracać ze wzruszeniem :)

Dziękujemy Wam bardzo za całokształt!

Klaudia i Paweł

6

Mieliśmy to szczęście, że Karolina i Maciek towarzyszyli nam w dniu naszego ślubu. Powiedzieć, że zrobili foto-reportaż to ogromne niedopowiedzenie. W niesamowity i przepiękny sposób uchwycili momenty, które dzięki nim będziemy mogli odtwarzać do końca życia. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i wzruszeni za każdym razem, gdy wracamy do tych fotografii. Poza tym, że oboje są wspaniałymi fotografami, artystami są po prostu przemiłymi, ciepłymi i wrażliwymi ludźmi, z którymi z radością spędziliśmy czas za równo w dniu ślubu (choć ich obecność była wyjątkowo dyskretna!) jak i w trakcie sesji plenerowej - której efekty również zwaliły nas z nóg. Ani przez chwilę nie żałowaliśmy wyboru duetu i to w dodatku tak doskonale zgranego jak Pine Forest. Dziękujemy Wam Kochani i mamy nadzieję - do zobaczenia!

Asia & Łukasz

7

Było nam bardzo miło współpracować z Karoliną, która towarzyszyła nam w dniu ślubu oraz podczas sesji plenerowej. Ogromny profesjonalizm, uśmiech, życzliwość i świetne wyczucie klimatu oraz naszych emocji sprawiły, że wykonane zdjęcia ogląda się z prawdziwą przyjemnością i wzruszeniem. Dodamy - ponieważ dla nas i naszych weselnych gości było to ważne - że Karolina była niemal niewidoczna podczas robienia zdjęć, dzięki czemu każdy czuł się swobodnie (co widać na fotografiach) :) Było prawdziwą przyjemnością współpracować z Karoliną i możemy szczerze polecić fotografa innym parom, szczególnie tym, którym zależy na autentycznych i naturalnych zdjęciach oraz świetnej atmosferze podczas ważnych dla nich chwil.

Agnieszka & Łukasz

8

Dostaliśmy od Was zdjęcia i nie wiem czy znajdę słowa żeby opisać, jak piękne, cudowne i wymarzone są. Oglądaliśmy je raz po raz i za każdym razem z coraz większymi uśmiechami na twarzach. To jest niesamowite, że mimo tego, iż mamy wrażenie, że bardzo mało przekazaliśmy informacji o tym jak chcemy by te zdjęcia wyglądały, zrobiliście je dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Reportaż jest cudowny, te zdjęcia żyją, widać na nich pełno emocji i jesteśmy pewni, że gdy za 30 lat do nich usiądziemy to wciąż wspomnienia będą żywe i od razu sobie przypomnijmy, jak się czuliśmy w tej chwili.

Mimo różnych przeciwności (typu deszcz, który przyznam popsuł mi trochę rano humor), wcale nie widać tego na zdjęciach. Uchwyciliście to, co najpiękniejsze i najszczersze :D

Umililiście nam cały dzień, począwszy od przygotowań, przez wesele aż na otrzymaniu zdjęć kończąc (mimo, że podczas wesele byliście niemal niewidoczni ;)

Podsumowując, chcielibyśmy Wam bardzo, ale to bardzo podziękować. Bez Was ten dzień na pewno tak by się nie udał, a przede wszystkim nie zostawiłby takich wspomnień.

I jeszcze dodam jedną rzecz od siebie. W fetorze całych tych przygotowań, podczas ślubu i samego wesela niejednokrotnie byłam tak zabiegana, że nie zwracałam na dużo rzeczy uwagi. Dopiero teraz mogę je oglądać na zdjęciach, dekoracje, to jak bawili się ludzie, co się działo podczas np. moich przygotowań, za to jestem też ogromnie wdzięczna.

Natalia & Maciek

9

Bardzo miło wspominamy nasze spotkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i z tego, że byliście dobrymi duszami wydarzenia. Dużo sami ogarnęliście - mogliśmy się zobaczyć tylko we dwoje. To takie momenty pamiętamy! Dziękujemy!

Paulina i Tomek

10

Wybór fotografa na ślub, to jedna z najważniejszych decyzji do podjęcia przy planowaniu ceremonii. W natłoku emocji, euforii często zapominamy o szczegółach, które budowały ten dzień! Dzięki Karolinie i Maciejowi za każdym razem, gdy przeglądamy nasze zdjęcia ślubne wspomnienia wracają uchwycone na pięknych, wzruszających, zabawnych kadrach! Cudowni i bardzo zdolni ludzie :)

Ala i Zsolt

11

Karo z Maćkiem zostali nam poleceni na krótko przed ślubem. Historia powtórzyła się wielokrotnie, ponieważ teraz my ich polecamy i spotykamy na ślubach naszych przyjaciół. Do tej pory utrzymujemy ze sobą kontakt - nie tylko zawodowo. Poprzez sposób w jaki pracują inspirują innych, choć chyba sami o tym nie wiedzą.

Nina i Grześ

12

Karolina and Maciek were very professional and easy to work with. They captured the very best and most intimate moments of our special day by becoming a part of it.
We were blown away with the results, their expertise, and attention to detail.

Alex and Kelly

13

We were very excited to receive our wedding pictures and we can honestly say that they have surpassed our expectations! The photos are incredibly beautiful and capture the day moment by moment. All of our friends and family loved the pictures and were very impressed with the stunning photo album too! We love flicking through it as there were loads of little things we had forgotten about since the wedding till we saw the photos. Karolina and Maciek were a dream to work with, they made everyone feel at ease and captured so many wonderful memories without being intrusive. Thank you both for sharing our special day with us. S+W

Sandra & Will

CLOSE MENU